UPOZORNĚNÍ

16. března 2008 v 13:27 |  Waring

můžete čerpat z mího blogu ale jestly ho okopírujetě uplně celej na svůj a ja to zjistím to pak uvidíte jaká jsem já .. To se totíž nedělá blogy jsou na to abi se z nich čerpaly informace a obrázky ale jak jsme někdy vyděla tak to bylo hnusný.. když si neumíte udělat vlasní pak se nedivte že vám chodí špatné komentáře tak bacha !!!!! (já taky čerpám z jiných ale nekopíruju to samí obrázky přece musíme někde sehnat ale fakt si dávejte bacha !! ) ne jen na ostatní ale i na MNE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

MĚ to dá taky prái najít náky good obrázky ty se hledají opradu těžko na nejakých stránkách,ne třeba natvím blogu .. holky , kluc - fak to nedělejte je to bybí vám bi se to taky nelíbylo kdybi jste si udělaly bezva blog a někdo by měl uplně stejnej jako vi !

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 náhodný kolemjdoucí náhodný kolemjdoucí | 27. srpna 2009 v 0:27 | Reagovat

ojojoj... co to mé oči vidí? Tolik hrubic :D Doporučuji články psát předem třeba ve Wordu, OpenOfficu, ... no prostě v nějakém textovém editoru... ten totiž automaticky červeně podtrhne chyby... a pak je teprve vložit do článku a poté zveřejnit... No nebudu se do toho plést, ale zopakování pravopisu českého by určitě pomohlo :)

PS: Jinak... věřím, že jsi ze Slovenska :D :)

2 náhodný kolemjdoucí náhodný kolemjdoucí | 27. srpna 2009 v 0:29 | Reagovat

...a ještě taková maličkost...upozornění se anglicky píše WARNING (Tobě v názvu rubriky chybí "N") :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

©2008-2010 - layout by me and inspiration