Christina rozhovor o turné a Binoc

22. května 2010 v 20:33 | Kalley |  Články/ novinky
www.aguilera-all.blog.cz
Ač jsou to již 4 roky, od toho co Chris vydala "Back to Basics", mezitím porodila své první dítě, chlapce jménem Max a je připravená na velký návrat v roce 2010, kdy vydá dlouho očekáváná album "Bionic", a také bude debutovat v kinech s filmem "Burlesque" po boku Cher a v poslední řadě se připravuje na její turné.
 více v článku

Co jsi udělala po tom co jsi uvolnila album "B2B"?
Vzala jsem si nějaký čas, aby se mohla věnovat mému synovi a abych mohla nahrát desku a natačit film. Umělec si opravdu musí vždy vzít nějakou tu pauzu, aby mohl opravdu žít a tvořit. Přičemž mě k tomu tvoření pomohl Max, který mi pomohl dát do alba zvuk.
Po co se Max narodil, se změnil můj život na svět. Myslela jsem spíše na budoucnost než na minulost, což je místo, odkud nový"zvuk" přišel. "Bionic" je silně ovlivněn budoucností. Zjistila, že je hlavní se zabývat budoucností. Těžce se ovlivňuje budoucnost.

Jak by jsi popsala zvuk na tomto albu?
Je to album, které má mnoho stran. Jsou tam některé skvělé taneční skladby, ale i balady, které jsou jedinečné a inspirující.

Pracovala jsi s mnoha velkými umělci, jako je MIA, Sia a Peaches. Jak se to stalo?
Umělci, kteří spolupracovali na tomto albu jsou ti, kteří mě odivovalí celá léta. Když jsem byla těhotná, hodně jsem poslouchala Siu, MIU. A můj manžel řekl: "Proč je nepozveme na spolupráci?" Nikdy by mě to ani nenapadlo, ale jsem ráda, že jsem to udělala. Bylo neuvěřitelné s nimi pracovat a opravdu mi to umožnilo dělat svoji věc a oni pak udělali velký mix obou zvuků. Každý z nás na stůl položil něco jedinečného. Sia mě naučila ocenit nedostatky v mém hlase, jde to slyšet ve skladbě "You Lost Me".

Děláš svůj filmový debut ve filmu "Burlesque", jaký je to pro tebe zážitek?
Cher je silná žena. Stali jsme se blízkými přáteli a dala mi opravdu hodně rad, jak profesionálních, tak i osobních. A natáčení filmu byl pro mě neuvěřitelný zážitek.

Co mohou fanoušci očekávat od dalšího turné?
Bude to show, kterou budou moji fanoušci milovat. 

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Christina Aguilera ?

ANO
NE

Komentáře

1 Riki Riki | Web | 23. května 2010 v 10:14 | Reagovat

:) moc se těším na ten film Burlesquo :)

2 •Blondie •Blondie | Web | 23. května 2010 v 12:54 | Reagovat

Už sem nedočkavá:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

©2008-2010 - layout by me and inspiration