Články/ novinky

Bionic je roztříštěný a nepřesvědčivý

16. června 2010 v 20:01 | Kalley
Když se někdy před dvěma lety objevily první informace o chystaném albu Christiny Aguilery, zněly vážně zajímavě. Americká populární diva se ve snaze znít jinak rozhodla spolupracovat s několika důležitými jmény tehdy ještě stále víc trendy než mainstreamové elektro scény.
www.aguilera-all.blog.cz
Zatímco na předchozí Back to Basics si s komerčním úspěchem hrála na jazzovou zpěvačku a retro, teď jí s futuristickou přeměnou v bionického kyborga měli pomoci třeba elektroclashoví Ladytron či Le Tigre. Jenomže práce na desce trvaly tak dlouho, až se neplánovaně objevila jistá blonďatá Lady Gaga a ve světě komerčního popu zažehla elektro šílenství po svém. A desce Bionic, která měla být převratná, tím pořádně zavařila
Zpívající vibrátor
Z původně ohlášené krátké a kompaktní nahrávky je teď těžko uposlouchatelná hodinová splácanina, na které se zpěvačka nedokáže rozhodnout, čím že to vlastně chtěla být. V bookletu píše, že vás poslech desky pozvedne do takových výšin, až dostanete migrénu. Brzy pochopíte, že bohužel nejde o nadsázku.
V jednotlivostech přitom stále je za co chválit. Předně, Christina Aguilera je pořád technicky výborná zpěvačka s obdivuhodným rozsahem. Na desce Bionic taky nechybí slušné písničky, které by potenciálně mohly být diskotékovými hity. Rukopis britské raperky M.I.A. dělá s Elastic Love docela vtipnou osmibitovou jízdu. Písničku My Girls s hostující feminou Peaches zase perfektně rozhýbal potrhlý elektro funky groove.
Bohužel, dobré okamžiky táhne dolů vyloženě bezkrevná většina skladeb v čele se singlem Not Myself Tonight. Aguilera v nich zní tuctově, přesně, strojově. A s hlasem pracuje tak, že dokonale ztrácí svůj charakter. Vzhledem k sexuální tematice desky zní tak trochu jako přerostlý, zpívající vibrátor.
Její zpěv dostává prostor až v několika baladách, z nichž nejvýraznější je Lift Me Up od rutinérky Lindy Perry, a na dalších se podílela soulová písničkářka Sia. U pomalejších skladeb se nezbavíte dojmu, že jsou úplně z jiného alba, určeného spíše mladým matkám než nadrženým mužům, kteří milují sci-fi. Ne, že by se ty dva světy nedaly nějak propojit, ale u Aguilery to vede k vyloženě trapným momentům. Jako když do písničky Vanity, ve které zpívá o tom, že je čubka, nasampluje v závěru dětský hlásek.
Takto roztříštěná a nepřesvědčivá deska Bionic tak přes nesporný pěvecký talent a několik dobrých party písniček ve výsledku zní jako ještě mnohem větší sebeponížení, než které si Christina Aguilera pravidelně ukládá svými texty.

„Se ženou žít nedokážu“

16. června 2010 v 19:56 | Kalley
www.aguilera-all.blog.cz
Zpěvačka Christina Aguilera má slabost pro ženy a ráda kouká na jejich nahá těla. Ženy ji dokonce vzrušují, ale manžel Jordan Bratman se o ni obávat nemusí.
Dobře totiž ví, že má něco, kvůli čemu ho popová hvězda nikdy neopustí. "Miluju penis, nedokážu bez něj žít," vysvětluje Christina, proč by nemohla být v lesbickém vztahu.

film "Burlesque" má první místo

16. června 2010 v 19:45 | Kalley
www.aguilera-all.blog.cz
Film "Burlesque" ve kterém hraje Christina hlavní roli získal první místo v "Nejlepší budoucnost funkce Awards".. Vysílat se bude zítra (17.června2010) na kanálu Logo

VELMI SE OMLOUVÁM

8. června 2010 v 20:20 | Kalley
www.aguilera-all.blog.cz
Velmi so omlouvám že neaktualizuji a že neobíhám.. opravdu mi je to moc líto ... nestíhám tento týden je celý naprd.. a zitra mám rande :D
mrzí mě to ..

Christina ocko live !!

7. června 2010 v 21:03 | Kalley
Chcete se dívat na televizy na očko ale nemůžete zapněte si to na pc jako já :)
Christině je věnovaná celá hodina :)) tak šup : ocko

sedadlo na MTV Movie Awards na zítřek

5. června 2010 v 21:40 | Kalley
Můžete se podívat kde bude Christina na MTV Movie Awards sedět už zítra. Sedí blízko různých celebrity které jistě všichni znáte :)

www.aguilera-all.blog.cz
www.aguilera-all.blog.cz

Obal řední a zadní strany bionic

2. června 2010 v 20:14 | Kalley
www.aguilera-all.blog.cz

Ukátky songů ...

2. června 2010 v 15:51 | Kalley
Nové songy k poslechnutí ..
1.Monday Morning
2. Bobblehead
3. Birds of Pery
4.Stronger Than Ever
5. I Am (Stripped)

Prodej lístků na Turné BIONIC

1. června 2010 v 20:53 | Kalley

Ještě před tím než Christina zrušila turné bylo k nahlédnutí rozmístění míst do arény.
Ceny se pohybovaly $125.00   $155.00 ..
Červený a žlutý sektor jsou žide.. Vystoupení se mělo konat 15.6.2010 v USA..

www.aguilera-all.blog.cz

BIONIC CD !!! design

1. června 2010 v 19:10 | Kalley
Našla jsem pro vás fotku designu CD Bionic někdo si ho pravděpodobně objednal a nebo koupil z netu. Mě se to hrozne moc líbí můžeme nahlédnout na pár fotek které jsou pro nás ještě neznámé. Deska Bionic bude v prodeji už přesně za týden ..

www.aguilera-all.blog.cz

Nová fotka s shootu BIONIC

1. června 2010 v 19:07 | Kalley
www.aguilera-all.blog.cz

Adam Lambert a Christina duet?

31. května 2010 v 11:30 | Kalley
Adam Lambert žádá Christinu o duet a Christina má zájem tak uvidíme :))
Je to krátke video :)

natáčení NMT přineslo X-tině nemoc a má vyrážku

29. května 2010 v 13:17 | Kalley
www.aguilera-all.blog.cz
Christina prozradila co jí způsobilo natáčení NMT videoklipu.
" Při natáčení jsem nespala ani 5 hodin. Natáčelo se venku v zimě a dešti. Měla jsem na sobě jen červené latexové prádlo, byl to dlouhý a velmi unavující den. Po natáčení jsem onemocněla a dostala jsem alergickou reakci na kůži latex mám vyrážky na nějakých místech"

Lil John potvrdil spolupráci na BIONIC

29. května 2010 v 11:20 | Kalley
www.aguilera-all.blog.cz
Slavný repper Lil John potvrdil, na svém Twitteru, že on spolupracoval na albu Bionic konkrétně na singlu "Prima Donna".

singl "Not Myself Tonight" ve světe neuspěl

27. května 2010 v 20:01 | Kalley
www.aguilera-all.blog.cz
Singl Not Myself Tonight pro tento týden spadl už o 10 míst. První singli na albu Bionic si moc dobře nevedl jeho nejlepší pozice byla 23.místo v HOT 100.
Je to velmi smutné zastávám se érby B2B bylo to její nejlepší a nejpovedenější období..

Slyšeno v předstihu: Christina Aguilera - Bionic

27. května 2010 v 19:50 | Kalley
www.aguilera-all.blog.cz
Christina Aguilera nikdy nikam nespěchala. První album jí vyšlo v roce 1999, "Bionic" bude teprve čtvrtým studiovým počinem a od toho zatím posledního uběhly již čtyři roky, během kterých stačila porodit, vydat výběrovku a odjet světové turné. "Back To Basics"byla retro výprava za hudbou let dvacátých až čtyřicátých a představila zpěvačku ve zcela nové poloze, jež by od hvězdy světové pop music čekal málokdo. Novinka měla být přesným opakem, Xtina dokonce mluvila o nadčasové, futuristické desce. Jenže chyba lávky. Dalo by se říct, že letadlo směr budoucnost zpěvačka zmeškala a v odletové hale čeká dodnes. Nový materiál totiž futuristicky nezní ani omylem. Místo
experimentování vsadila zpěvačka na jistotu.
více v článku :

Christina zrušila svoje turné

26. května 2010 v 20:51 | Kalley
www.aguilera-all.blog.cz
  Aguilera na tom s turné nebyla velmi špatně naopak na tom byla výborně .. Po odložení vstupenek Christina byla na 2 míste v Live Nation a to po 4 dnech prodávání vstupene
Christina a její odkaz :
"Rozhodla jsem se přestěhovat své letní turné a je mi to opravdu líto, že ti kteří jste si koupili lístky, jste zklamání touto zprávou. Ihned po dokončení filmu jsem opět šla do studia a začala propagovat album "Bionic". Na film i album jsem si zarezervovala celé léto  a potřebuji se zaměřit na svoji práci. Po přezkoumání mého harmonogramu se svým týmem, jsem si uvědomila, že nebylo dost času zkoušet pořádně show. Očekáváte ode mě, aby moje show byla na úrovni. Navíc moje album není doposud vydáno a chci, aby jste se mou hudbou neprve seznámili a poté až uslyšeli na turné."

Těším se brzy na setkání s vámi na turné BIONIC…

Můj otec není dědou mého syna!

24. května 2010 v 20:11 | Kalley
www.aguilera-all.blog.cz
Zpěvačka Christina Aguilera vyloučila, že by kvůli synovi Maxovi po létech ignorace změnila názor na vlastního otce. Dvouletý chlapec se prý musí smířit s tím, že nemá z její strany dědečka. Popová hvězda totiž otci Faustovi nikdy nezapomene, jak psychicky a fyzicky týral její matku.
více v článku :

Lak na nehty BURLESQUE

24. května 2010 v 20:06 | Kalley

Společnost OPI od září bude prodávat lak na nehty z filmu Burlesqu. Laky by se měli jmenovat "Velký zlom Alli"
www.aguilera-all.blog.cz

BIONIC CELÝ SONG !!

23. května 2010 v 16:42 | Kalley
www.aguilera-all.blog.cz
Bionic je nasvěte už celý !!!!!! později ho sem dám i na blog zatim máte odkaz
 
 

Reklama


©2008-2010 - layout by me and inspiration