Waring

Warování !

26. dubna 2008 v 16:44 | Kalley

Našly jsme new blog s moji SB , který kopíruje .. i odemě .Prosím pomozte nám .. Vždit se to nedělá .!! Moc vás prosím .. Kdybi jste měly nějaký nápad napište . Jeden blog už jsme kvůly tomuhle zrušily .. Obávám se že si ta samá holka vyrobyla new blog aby mohla pokračovat ... tady tenhle blog kopíruje http://christinka-agilerka.blog.cz/ !!

Nechápu o co jí de vždit mám na obrázcích zdroj !

z tadytěch blogů kopíruje :

http://petra-official-site.blog.cz/
http://christinka-aguilerka.blog.cz/
http://christina-star.blog.cz/


UPOZORNĚNÍ

16. března 2008 v 13:27

můžete čerpat z mího blogu ale jestly ho okopírujetě uplně celej na svůj a ja to zjistím to pak uvidíte jaká jsem já .. To se totíž nedělá blogy jsou na to abi se z nich čerpaly informace a obrázky ale jak jsme někdy vyděla tak to bylo hnusný.. když si neumíte udělat vlasní pak se nedivte že vám chodí špatné komentáře tak bacha !!!!! (já taky čerpám z jiných ale nekopíruju to samí obrázky přece musíme někde sehnat ale fakt si dávejte bacha !! ) ne jen na ostatní ale i na MNE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

MĚ to dá taky prái najít náky good obrázky ty se hledají opradu těžko na nejakých stránkách,ne třeba natvím blogu .. holky , kluc - fak to nedělejte je to bybí vám bi se to taky nelíbylo kdybi jste si udělaly bezva blog a někdo by měl uplně stejnej jako vi !

 
 

Reklama

©2008-2010 - layout by me and inspiration